• +48 791 168 908
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tłumacz przysięgły
języka rosyjskiego
Gdańsk, Gdynia , Sopot
Olena Wasilewska

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego Gdańsk, tłumaczenia rosyjski Trójmiasto


Apostile Rosja
Legalizacja dokumentów, karta pobytu

Zezwolenia na wykonywanie pracy
w Polsce


Tłumaczenia język rosyjski Gdańsk oraz całe Trójmiasto

Firma LOGOS wykonuje tłumaczenia z/na język rosyjski. Właścicielka Olena Wasilewska tłumacz przysięgły języka rosyjskiego wykonuje tłumaczenia na zlecenie sądów, policji, prokuratury, izb i urzędów celnych oraz innych instytucji państwowych oraz prywatnych osób. Mamy praktykę i swobodę w posługiwaniu się terminologią prawniczą, z wielu różnych dziedzinach tej nauki.
W trakcie stałej współpracy z wieloma firmami w dziedzinie obsługi translatorskiej tłumaczymy wszelkie teksty ekonomiczne, prawne i sądowe. Oferujemy usługi tłumaczenia podczas zjazdów, konferencji i imprez handlowych (wystawy, targi).
Wykonujemy regularnie tłumaczenia z języka rosyjskiego dokumentów, aktów, świadectw, zaświadczeń i innych pism urzędowych . Nasz główny obszar działania, to Trójmiasto, głównie Gdańsk, ale podejmiemy sie również tłumaczenia z języka rosyjskiego dla klientów w całym kraju.