• +48 791 168 908
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O mnie

Witam na stronie biura tłumaczeń LOGOS i zapraszam do korzystania z moich usług!
Ukończyłam studia magisterskie w 2001 r. Od tego czasu zdobywałam i poszerzałam swoje doświadczenie gdzie podczas codziennego kontaktu z językiem rosyjskim jako ojczystym wzbogacałam dodatkowo wiedzę o elementy prawa handlowego, podatkowego, prawa pracy, rachunkowości oraz procedur technicznych dotyczących produkcji, prawa karnego i cywilnego jak i procedur sądowych i policyjnych.
Uprawnienia tłumacza przysięgłego zostały potwierdzone wpisem na stronie www Ministerstwa Sprawiedliwości
W tym czasie rozpoczęłam również własną działalność gospodarczą w formie biura tłumaczeń pod nazwą :
LOGOS z siedzibą w Gdańsku.
Działam na zlecenie sądów, policji, prokuratury, izb i urzędów celnych oraz innych instytucji państwowych oraz prywatnych osób i w ten sposób zdobyłam praktykę i swobodę w posługiwaniu się terminologią prawniczą, z wielu różnych dziedzinach tej nauki.
W trakcie stałej współpracy z wieloma firmami w dziedzinie obsługi translatorskiej tłumaczę wszelkie teksty ekonomiczne, prawne i sądowe. Służę również pomocą językową podczas zjazdów, konferencji i imprez handlowych (wystawy, targi).
Regularnie wykonuję również tłumaczenia dokumentów, aktów, świadectw, zaświadczeń i innych pism urzędowych .
Zlecając mi tłumaczenie masz pewność

  • Profesjonalnego wykonania usługi o wysokiej jakości
  • Terminowej realizacji zleceń
  • Poprawności gramatycznej i leksykalnej
  • Korzystnej i uczciwej oferty cenowej
  • Zachowania poufności

Dobry kontakt z klientem jest dla mnie niezwykle istotny.
Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i wątpliwości pod numerem tel. +48 791 168 908 lub pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.